Kom, träffas och trivs med IFK HÄLLINGSJÖ

Barn och ungdomsträning.

Tider, tränare och info

Project Description

Pojkar 2005

Träningar onsdag i Hyssna 18.00-19.30

Träningar lördag i Sätila 10.00-11.30

Tränare/Kontaktperson:

Henrik Magnusson Tfn.: 0708 464705

henrik@tente.se

http://husff.se/pojklag/pojkar-05/

Pojkar födda 2006/2007

http://www.laget.se/IFKH0607
Tränar Måndagar kl. 18.00-19.15 och Onsdagar kl 18.00-19.15 (Lördagar 10-11.30 matchfria helger)

Säsongen startar 12/3-2017 
Tränare:
Robert Lillbacka robert.lillbacka@fsdynamics.se
Tobias Dahlöf tobias.dahlof@gmail.com
Michael Göterheim mgoterheim@tefal.com
Mikael Bengtsson mikael.bengtsson85@hotmail.com
Lagledare:
Louise Göterheim lojs75@hotmail.com

Pojkar födda 2008/2009

www.laget.se/ifkh0809

Lördagar från 22/4-2017 kl. 10.00-11.15

Onsdagar från 26/4-2017 kl 18.00-19.15

Sommaruppehåll v.28-31

Höstavslutning 30/9-2017

Kontakt:

Namn

Roll

E-post

Mobiltelefon

Robert Gårlin

Tränare

robert@garlin.se

0707-131793

Jessica Vik

Tränare

jessica.vik@preem.se

 

Mikael Ljungqvist

Tränare

mikael.ljungqvist@elco.se

 

Johan Petersson

Tränare

johan.pop@icloud.com

 

Veronika Caris

Tränare

veronika.caris@hotmail.com

 

Keith Caris

Tränare

keithcaris79@gmail.com

 
       

 

   
       
       

 

 

 

 

Johanna Lilja

Lagledare

johanna.e.lilja@telia.com

0733-108383

 

Flickor/pojkar födda 2010/2011

Tränar lördagar från 22/4-2017 kl 10.00-11.00

Tränar onsdagar från 26/4-2017 kl 18.00-19.00

Sommaravslutning 17/6. Höststart meddelas senare.

Tränare:

Rickard Barth 0706-345145 rickard.barth@hotmail.com

Joakim Tellander 0736-875086 joakimtellander@telia.com

Peter Karlsson

Related Projects

Back to Top